Zarezerwuj
Hotel
Polecane hotele w Belém
Warto zatrzymać się na nocleg w pięknie położonej dzielnicy Lizbony - Belém. Spokojna dzielnica pełna historycznych monumentów, ale także i zieleni, to dobra opcja dla rodzin z dziećmi. Zalety to dużo terenów do spacerów (promenada nad rzek±, parki), ale także dobra baza wypadowa na wycieczki do Cascais czy na Cabo da Roca.
GPS: 38o 41' 50'' N
9o 12' 13'' W
przyjazd: 2018/07/26
odjazd: 2018/07/27
link do tego wyszukiwania hotelów:
1
Wyszukaj
Hotel
podaj kryteria hotelu
(miasto, adres oraz termin)
 
2
Eksploruj
Mape
ustaw centrum mapy w miejscu
gdzie szukasz noclegu
 
3
Zarezerwuj
Hotel
wybieraj±ć go z listy
polecanych hoteli
 
Wyszukaj
Hotel
adres:
centrum mapy:
przyjazd:
odjazd:
 
Eksploruj
Mape
Opinie o hotelach w Lizbonie
"Przez 6 dni (5 noclegów) byli¶my zakwaterowani w Hotelu Fenix Urban w centrum Lizbony. Polecamy ten hotel przede wszystkim z racji położenia (blisko centrum), a przede wszystkim jego ciszy, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Hotel jest 4 gwiazdkowy, czysty oraz posiada bardzo dobre wyżywienie."
Agata i Maciej
"Hotel Avenida Palace: urokliwy hotel z doskonał± lokalizacj± i mił± obsług± - o czym się przekonałem, gdy się okazało, że moja walizka nie przyleciała ze mn±."
Wiesław
"Korzystajcie z booking.com Hotele w Lizbonie nie s± drogie i pamiętajcie, że będziecie w nich spędzać tylko noc, a pozostały czas na ¶wieżym powietrzu zapewne."
Jacek z Gdańska
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżaj±c do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl