Beautique Hotel Figueira
Stosunkowo niedawno otwarty hotel The Beautique Hotels Figueira ma wymarzoną lokalizację. Designerskie wnętrza są przyjemne, motywem przewodnim jest drzewo figowe, a sam hotel utrzymany jest w kolorystyce ziemi: zieleń, brązy, czerń. Wystrój wnętrz hotelu oraz restauracji zaprojektowała Nini Andrade e Silva.
  • lokalizacja: Doskonała! Przy Praça da Figueira, niedaleko Rua Augusta, Rossio. Piechotą można podejść na Alfamę, chiado czy Bairro Alto.
  • transport: tramwaj 15 lub autobus 714 do Belém, tramwaj 12 na Alfamę, niedaleko stacja kolejowa Rossio (do Sintry), słynny tramwaj 28, przed wejściem do hotelu postój taxówek.
  • udogodnienia: Wi-Fi jest dostępny w całym obiekcie i jest bezpłatny. Pokoje wzposaożne są w stacje dokujące do iPoda. Klimatyzowane i dźwiękoszczelne pokoje. Windą na górę wjechać mogą tylko goście hotelowi znający specjalny kod.
  • śniadanie: Dobre śniadania serwowane są w pobliskiej restauracji Honra by Olivier, w formie bufetu, koszt to 15€.
  • parking: Płatny parking publiczny znajduje się sąsiednich ulicach.
  • cena: Dosyć drogi, ale lokalizacja warta tej ceny.
  • dla kogo: Dla osób lubiących intensywnie zwiedzać miasto, na wyjazd we dwoje, wyjazd z grupą znajomych.
  • wady: Dosyć ciemny wystrój hotelu: korytarze, pokoje, szczególnie łazienki.

Restauracja Honra by Olivier
W restauracji Honra znajdziemy prawdziwe smaki Portugalii. Istnieje tu historia, miłość, autentyczność, tradycja i duma". Olivier obiecuje, że odtwarzane są tu tradycyjne przepisy, z babcinych kuchni, co daje efekt dobrej, domowej kuchni w dostępnej cenie. Menu podzielone jest na Entradinhas de Portugal (typowe portugalskie przystawki), Peixes (ryby), Carnes (mięsa), Pratos do Dia (dania dnia) i Sobremesas (desery). Polecane dania: ovos verdes, favinhas com entrecosto, choco frito, escabeche de coelho, salada de orelha, cabrito no forno, arroz de tamboril com lingueirão, iscas de vitela com cebolada e batata cozida. Restauracja otwarta jest cały tydzień, można zjeść tu śniadanie, obiad, kolację, a także napić się po prostu kawy.Poa restauracją Honra, Olivier ma jeszcze restauracje w centrum miasta (Olivier Avenida, Yakuza oraz Guilty).
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżając do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl