Four Seasons Hotel Ritz
Four Seasons to najlepszy dla rodzin, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w Lizbonie. Oferowane są tu liczne udogodnienia dla rodzin podróżujących z dziećmi. Lokalizacja jest dobra, hotel położony jest w nowym centrum Lizbony (Avenidas Novas) i możliwy jest dłuższy spacer do centrum historycznego miasta.
  • lokalizacja: Znajduje się w pobliżu ronda Marquês de Pombal, Parku Edwarda VII oraz Estufa Fria (szklarnie z ogromnym bogactwem roślin). Jest to dość dobra lokalizacja, jednak spacer do centrum miasta zajmie nam około pół godziny. Należy wziąć pod uwagę fakt, że powrót do hotelu z z centrum miasta (lekko pod górkę), może być trochę męczący. Niedaleko stacja metra Marquês de Pombal, gdzie krzyżują się dwie linie: żółta i niebieska. Przy hotelu zatrzymują się autobusy linii: 702, 711, 712, 723, 748, 753 oraz 783.
  • udogodnienia: Na życzenie (w zależności od dostępności) prezent powitalny dla najmłodszych gości, zawierający między innymi: szlafroki i przybory toaletowe dla dzieci, bezpłatne jednorazowe butelki dla niemowląt, pieluchy, smoczki, podgrzewacze do butelek, zabawki, a dla starszych gry video. Z wyższych pięter hotelu doskonały widok na miasto, dostępny jest basen, na ostatnim piętrze siłownia i oryginalna bieżnia do biegania na dachu budynku.
  • warunki pobytu dla dzici: Maksymalnie jedno dziecko w pokoju do lat 18 ma pobyt bezpłatny, na dodatkowym rozkładanym łóżku lub dziecko do lat 2, w łóżeczku niemowlęcym.
  • internet: Wi-Fi jest dostępny w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatny. Internet w pokojach kosztuje 14€ za dobę.
  • zwierzęta domowe: Zwierzęta są akceptowane na życzenie. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
  • cena: Cena jest wysoka, ale hotel ma naprawdę wysoki standard.
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżając do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl