Hotel HF Fénix Urban
Hotel HF Fénix Urban jest położony w centrum Lizbony, w części biznesowej, niedaleko centralnego ronda w Lizbonie (Marques de Pombal) oraz blisko stacji metra Parque (linia niebieska). Jeżeli celem Twojej podróży do Lizbony jest konferencja lub spotkanie biznesowe, ten hotel jest bardzo dobrym wyborem. Atutem hotelu jest bardzo miła, kompetentna i pomocna obsługa (wiele języków) oraz doskonałe śniadania.
Ten elegancki, nowoczesny hotel położony w czystej i przyjaznej dzielnicy. oferuje przestronne pokoje wyposażone w minibar z napojami i przekąskami. Główna aleja w Lizbonie (Avenida de Liberdade) znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu. natomiast do zabytkowego centrum miasta można dostać się metrem (ok. 10 min) lub spacerem (25-30 min). W całym hotelu HF Fénix Urban, dostęp do bezprzewodowego Internetu jest bezpłatny.

Dlaczego warto zarezerwować nocleg w Hotelu HF Fénix Urban w Lizbonie?
  • cena: Rozsądna cena, wysoka klasa 4 gwiazdkowego hotelu.
  • dojazd do lotniska: Bezproblemowy dojazd metrem (ok. 30 min), Aerobusem (ok. 25 min) lub taksówką (ok. 15 min, 10€).
  • transport: Hotel położony tuż przy stacji Metra Parque (niebieska linia).
  • dla kogo: Doskonały hotel, dla osób przyjeżdżających do Lizbony w interesach, z możliwością szybkiego dostania się do zabytkowego centrum.
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżając do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl