Internacional Design Hotel
Lokalizacja tego 4-gwiazdkowego hotelu, jako bazy wypadowej do zwiedzania miasta, jest doskonała. Hotel usytuowany jest w południowej części placu Rossio, który jest samym centrum Lizbony. Hotel Internacional Design wychodzi na tętniący życiem plac Rossio, jest niedaleko deptaku Rua Augusta.
  • styl: Wnętrza są nowoczesne, modne i oryginalne. Hotel ma 4 piętra, 55 pokoi, z których część jest z balkonami z widokiem na plac Rossio. Każde piętro urządzone jest w odrębnym stylu (Urban, Tribe, Zen i Pop). Niestety, niektórzy narzekają na zbyt małe pokoje i ciemne łazienki.
  • transport: Niedaleko stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych (nr 15, 12, 28).
  • udogodnienia: Miły gest ze strony hotelu to napoje i słodycze na powitanie. W pokojach są ekspresy do kawy. Wi-Fi jest dostępny w całym obiekcie i jest bezpłatny.
  • śniadanie: Śniadania w formie bufetu, w sali z widokiem na plac Rossio. Różne ciasta i ciasteczka, świeże owoce, duży wybór pieczywa i serów i dżemy domowej roboty. Cena śniadanie to 15€ od osoby.
  • warunki pobytu: Dzieci do 2 lat mogą być zakwaterowane bezpłatnie, w razie potrzeby otrzymają łóżeczka dziecięce.
  • oferty specjalne: Oferta specjalna dla nowożeńców: hotel oferuje szampana, owoce oraz niespodziankę od szefa kuchni, a także przejażdżkę bryczką do Belém. (Więcej informacji info@idesignhotel.com).
  • cena: Cena jest dobra jak na wysoka jakość usług tu oferowanych.
  • dla kogo: Jest to dobra dla osób lubiących nowoczesne wnętrza, doskonałe miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje, na zatrzymanie się w Lizbonie podczas podróży poślubnej.
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżając do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl