Residencial Florescente
Residencial Florescente zlokalizowany jest w dzielnicy Baixa Pombalina, niedaleko Praça dos Restauradores i Praça do Rossio. Ulica, przy której się znajduje hotel, jest deptakiem z licznymi restauracjami, sklepami. Na przeciwko jest sala Coliseu dos Recreios i teatr Politeama.
  • styl: Hotel ma 6 pięter i 68 pokoi. Trochę w starym stylu, stosunkowo wąskie korytarze.
  • udogodnienia: Wi-Fi jest dostępny w całym obiekcie i jest bezpłatny.
  • warunki pobytu dla dzieci: Dzieci do lat 3 mają pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Dla dzieci do 2 lat dostępne są bezpłatne łóżeczka niemowlęce (maksymalnie jedno). Wszystkie dzieci starsze lub dorośli - opłata w wysokości 15€ za osobę, za dobę, na dodatkowym łóżku (maksymalnie jedno w pokoju).
  • śniadanie: Śniadania serwowane są w knajpce znajdującej się bezpośrednio przy hotelu.
  • parking: Parking publiczny jest dostępny przy sąsiednich ulicach (konieczna jest rezerwacja) w cenie 10.50€ za dobę.
  • cena: Hotel w atrakcyjnej cenie, już od 85€ za pokój dwuosobowy, ze śniadaniem.
  • dla kogo: Jest to hotel dla osób, którym nie przeszkadza jego położenie przy dość gwarnej ulicy. Jest to wspaniała lokalizacja dla chcących zaoszczędzić na noclegu i intensywnie zwiedzać miasto.
Lizbona
Hotele

Rezerwacja Hotelu
login
hasło
 
HOTELE W LIZBONIE
HOTELE W OKOLICY LIZBONY
HOTELE W PORTUGALII
Legenda:
Centrum Mapy
Hotele 5 gwiazdkowe
Hotele 4 gwiazdkowe
Hotele 3 gwiazdkowe
Hotele 2 gwiazdkowe
Hostele
Pensjonaty i Apartamenty
Na stronie Lizbona Hotele prezentujemy wybór najlepszych hoteli w Lizbonie i okolicy: hotele na plaży w Cascais, hotele na wybrzeżu Estoril, hotele i pensjonaty w uroczym miasteczku Sintra, miejsca noclegowe na wybrzeżu Costa Caparica. Przyjeżdżając do Lizbony najlepiej zatrzymać się w hotelu w centrum starego miasta. Można również szukać noclegu w Lizbonie w prywatnych apartamentach oraz pensjonatach.
© 2018 lizbonahotele.pl